Oferta

Bunkier – Wisła

Bunkier – Wisła to symulator nalotu na miasto. Zaadaptowaliśmy autentyczną szczelinę przeciwlotniczą z czasów II Wojny Światowej i daliśmy jej nowe życie. Nasza atrakcja pozwoli Wam doświadczyć emocji, które mogły towarzyszyć ludziom w bombardowanym mieście. Sekretem udanego pokazu są nie tylko przejmujące odgłosy syren, silników samolotów i wybuchów. Są nim przede wszystkim charyzmatyczni animatorzy – ludzie, którzy wprowadzą was w atmosferę miejsca i sprawią, że zagrożenie stanie się niemal namacalne. Cywile! Nie obawiajcie się! Zbierzcie odwagę i przybywajcie do Bunkra – Wisła, jedynej takiej interaktywnej atrakcji w Toruniu.

Zapraszamy też na naszego Facebooka.

Dla gości indywidualnych

Wizyta w Bunkrze – Wisła to sposób na wypad z przyjaciółmi czy rodziną i wspólne emocjonujące przeżycia! Dowódca przygotuje Was na najgorsze. Pouczy, zdyscyplinuje i zaprowadzi do betonowej szczeliny przeciwlotniczej, byście mogli bezpiecznie przetrwać bombardowanie. Nie dajcie się ponieść strachowi. Wszystko jest pod kontrolą!

Toruń to miasto bogate w atrakcje dla dorosłych, a w szczególności dla miłośników fortyfikacji, obronności i wojskowości.

Dla grup zorganizowanych

Wiemy, jak bardzo poszukiwane są nietypowe atrakcje w Toruniu. Jeśli chcecie zboczyć z utartych traktów Bunkier – Wisła jest odpowiedzią! Będzie krótko i intensywnie, lecz zejście do podziemnych korytarzy zapamiętacie na długo. Dowódca schronu będzie dbał o bezwzględny porządek i dopilnuje wykonania wszelkich rozkazów. To dla waszego bezpieczeństwa.

Interaktywny pokaz będzie także edukacyjną przygodą a dla wielu okazją do refleksji nad losami tych, którzy doświadczyli wojny na własnej skórze.

Wizyta w naszym symulatorze nalotu bombowego zmieści się w każdym programie wycieczki. Zaplanujcie ją na samym początku, bo Bunkier-Wisła położony jest tuż przy parkingu dla autokarów przy Bulwarze-Filadelfijskim (nad Wisłą, pod mostem drogowym), lub pod koniec. Możecie odwiedzić schron także podczas spaceru po starówce – zlokalizowany jest przy murach obronnych i Bramie Ducha św. – czyli na trasie każdego zwiedzania Torunia.

Dla grup realizujemy pokazy do października. Później zamykamy obiekt na zimę.

Inne atrakcje w Toruniu?

Jeśli oprócz pokazu chcecie przeżyć coś więcej i poznać Toruń w nietypowy sposób, to zarezerwujcie naszą grę miejską. Gra terenowa z udziałem żywych animatorów obudzi w  Was ducha rywalizacji. Zapraszamy!

Dla firm

Szukacie mocnej rozrywki podczas wyjazdu firmowego? Trudno Wam znaleźć odpowiednie atrakcje dla dorosłych?  Impreza integracyjna, gra miejska dla dorosłych, event w Toruniu potrzebuje urozmaicenia? Rozważcie bombowe rozwiązanie – Bunkier-Wisła. Przekonacie się, czy Wasi kompani są odporni na strach i kto okaże się mieć nerwy ze stali.  Wspomnienia pozostaną z Wami na długo. Naturalnie możecie zarezerwować nasz obiekt na wyłączność.

Bunkier-Wisła będzie znakomitą scenerią wydarzeń nawiązujących do historii II Wojny Światowej. Spotkanie organizowane w Toruniu może obfitować nie tylko w przygody rodem z czasów Kopernika, lecz także w odkrywanie wojennych sekretów.

Zapraszamy do kontaktu: tel. 56 621 07 14