Gra miejska Bunkra-Wisła

„Operacja ZO: Tajemnice wojennego Torunia”

 

Pomysł na zwiedzanie Torunia dla młodzieży

Fabularna gra miejska „Operacja ZO: Tajemnice wojennego Torunia”, osadzona jest w czasach II Wojny Światowej. Poznacie wybitną toruniankę, generał Elżbietę Zawacką (pseudonim „Zo”), dowiecie się o funkcjonowaniu organizacji istniejących w czasie wojny i przemierzycie toruńską starówkę z niemiecką mapą w dłoni. Będziecie musieli rozwikłać szyfry, przenosić tajne wiadomości i wykazać się sporą dawką kreatywności. Pewnie nie unikniecie nalotu na miasto!

Tematyka wojenna jest tłem dla gry, w przemyślany sposób pozwoli młodzieży przeżyć emocje związane ze stanem zagrożenia w okupowanym mieście.

Dlaczego warto?

Opracowana przez nas gra miejska będzie sposobem na poznanie wybranych wątków z historii Torunia w angażujący sposób.

Scenerią gry będzie obszar starówki. Będziecie działać w kilku drużynach, a na końcu połączycie zdobyte informacje dla osiągnięcia wspólnego celu. Przygotowaliśmy łamigłówki, zadania na orientację, spostrzegawczość i zręczność. Żadna dobra gra miejska bez nich się nie obejdzie!

Gra miejska w Toruniu szczegóły:

  • dla grup zorganizowanych od 12 do 50 osób
  • dla młodzieży od 6 kl. SP w górę i dorosłych
  • cena: 25 zł/os.
  • minimalna cena za grę: 1000 zł
  • co najmniej 3 animatorów na trasie
  • 2 godziny
  • symulacja nalotu bombowego GRATIS !
    (standardowa cena symulacji nalotu- 10 zł/ os.)

Gra nie jest zamiennikiem tradycyjnego zwiedzania Torunia. Nie będziemy was uczyć o średniowiecznych zabytkach (choć na niektóre z nich będziecie musieli zwrócić uwagę) i Mikołaju Koperniku. 🙂

29 (1 z 1)

Rezerwacje gry miejskiej

Zgłoszenia przyjmujemy na sezon od kwietnia do października.

Dowódca Bunkra radzi: wiosenna wycieczka szkolna do Torunia powinna być planowana już zimą.

Rezerwacje, pytania: 56 621 07 14 oraz biuro@domlegend.pl

 Atrakcje w Toruniu

Przed lub po grze zorganizujemy dla Was profesjonalne zwiedzanie Torunia z przewodnikiem. W ten sposób w pełni poznacie miasto. Wystarczy zadzwonić.

Gry miejskie w Toruniu dzięki którym zanurzycie się w świat średniowiecza i dawnej historii znajdziecie w Domu Legend Toruńskich. Zajrzyjcie!